Před objednáním

 

  • K ceně stavebice je nutno připočítat ještě výlohy na poštovné a balné cca. 60 - 100 Kč . Pošta neustále bohužel zdražuje.
  • Stavebnice jsou zasílány Českou poštou většinou jako doporučený dopis, což je nejlevnější. Buď na dobírku nebo platba předem na účet.
  • Návod je přiložen ke každé stavebnici.
  • Ve všech stavebnicích jsou naprogramované procesory před odesláním zkoušeny přímo v aplikaci. Pokud dojde chybnou manipulací k jeho zničení, je vhodné zaslat poškozený procesor. V tomto případě je účtována pouze cena nového IO bez programu !
  • V některých případech mohou být hodnoty součástek (zejména pasivních ) ve stavebnici mírně odlišné. Tyto změny nemají vliv na celkové parametry a funkčnost přístroje a není nutné je měnit.
  • Daňový doklad se běžně vystavuje pouze k objednávkám, kde je jasné, že se jedná o firmu. Pokud potřebujete daňový doklad a z adresy není patrné, že jste firma, doklad si vyžádejte.

UPOZORNĚNÍ
Od roku 2017 není možný osobní odběr s platbou v hotovosti. Důvodem je EET.
Platby jsou možné pouze převodem na účet nebo dobírkou.

Objednávka e-mailem - milos@zajic.cz

Otevře nový email. V případě, že nepoužíváte poštovního klienta - Outlook apd. je nutné otevřít nový email ručně a adresu přepsat nebo překopírovat.


telefonicky: 321 785 510 ( po-pá 9 -17hod )

Po dohodě je možno objednat i různé speciální úpravy. Zde jsou ukázky vývojů na zakázku.

Příklad dodávky stavebnice : Čítač 1300 MHz LCD ( jednořádkový )

 

HOME - Hlavní strana